Site Loader
Praha - Kobylisy, Čumpelíkova 1764/2

Vážené dámy,

Po prázdninách je naše ordinace opět v provozu dle ordinačních hodin. Ordinační doba zůstává stejná i během nouzového stavu vyhlášeného Vladou ČR od 5. října 2020.

NOVÉ UPOZORNĚNÍ

Od 28. října, po dobu trvání nouzového stavu nařízeného Vládou ČR, platí následující opatření. Můžeme se věnovat pouze klientkám, které jsou na daný den objednané. Všechny ostatní, prosíme, abyste využily možnost telefonické konzultace.

Chceme Vám i nadále poskytovat maximální zdravotní péči, ale s přibývajícím počtem nakažených osob a zdravotníků, je možné, že budeme muset zkrátit ordinační dobu, nebo budeme muset jít do karantény, případně i my onemocníme.  Proto Vás prosíme, buďte  k sobě navzájem i k nám ohleduplní, noste roušky a necítíte-li se dobře raději návštěvu přesuňte na jinou dobu. Všem klientkám, které se řádně omluví, se budeme snažit vyhovět co nejdříve.  

Jak jsme Vás již dříve informovali, mnoho klientek se v době první vlny Covid-19 přeobjednalo z jara na podzim a tím vyčerpaly naše kapacitní možnosti do konce roku.  Z tohoto důvodu objednáváme pacientky bez obtíží na prevenci až po novém roce. Jistě, i po novém roce se volné termíny rychle zaplňují, ale s tímto problémem se můžete setkat i u jiných ambulantních specialistů.  Proto neváhejte a objednávejte se s předstihem cca 3 měsíce. Jakmile se situace kolem Covid-19 uklidní, budeme se snažit Vám vyhovět i v dřívějších termínech.

Za vzniklé obtíže se Vám omlouváme, ale věříme, že nezbytná opatření přijmete s pochopením.  

Kolektiv Aeskulapgyn

.  

Post Author: administrator