Site Loader
Praha - Kobylisy, Čumpelíkova 1764/2

Vážené dámy,

Po prázdninách je naše ordinace opět v provozu dle ordinačních hodin. Ordinační doba zůstává stejná i během nouzového stavu vyhlášeného ministerstvem zdravotnictví od 5. 10.2020.

Jak jsme Vás již dříve informovali, mnoho klientek se v době první vlny Covid-19 přeobjednalo z jara na podzim a tím vyčerpaly naše kapacitní možnosti do konce roku.  Z tohoto důvodu objednáváme pacientky bez obtíží na prevenci až po novém roce. Jistě, i po novém roce se volné termíny rychle zaplňují, ale s tímto problémem se můžete setkat i u jiných ambulantních specialistů.  Proto neváhejte a objednávejte se s předstihem cca 3 měsíce. Jakmile se situace s Covid-19 uklidní, budeme se snažit Vám vyhovět i v dřívějších termínech.

Jiná situace je ovšem u těhotných klientek, kontrol, akutních obtíží nebo objednaných a omluvených klientek. Tam se Vám budeme snažit vyhovět v nejbližším možném termínu, ovšem za cenu, že nemůžeme garantovat pevný čas.    

Prosíme i nadále noste ochranné roušky či respirátory a v případě, že se necítíte dobře nebo máte teplotu, tak zrušte svou rezervaci a přeobjednejte se na jiný termín.  

Za vzniklé obtíže se Vám omlouváme, ale věříme, že nezbytná opatření přijmete s pochopením.  

Kolektiv Aeskulapgyn

.  

Post Author: administrator